Filtrace

Nad přehledem firemních návštěv máte možnost vytvářet filtry. Nový filtr lze vytvořit v horní liště – NOVÝ FILTR (1). Jakmile je nový filtr uložen, naleznete ho v horní liště – ULOŽENÉ FILTRY (2).

Při vytváření nového filtru je nutné filtr pojmenovat. (3) Pro správné nastavení je nutné zadat alespoň jednu podmínku. Vybrat si můžete buď ze striktních (4), nebo volných (5) podmínek.

U každé podmínky je nutné zvolit předmět (6), tedy jakých informací se bude podmínka týkat, a poté konkrétní pravidlo (7).

Pro uložení a zobrazení filtru klikněte na „Uložit a zobrazit(8). Pro kontrolu filtru doporučujeme nejdřív zkontrolovat náhled(9).

Při volbě mezi striktní (1) a volnou (2) podmínkou platí:
– při vytvoření více striktních podmínek, platí podmínka „A ZÁROVEŇ“, tzn. že výstupy musí odpovídat všem striktním podmínkám.
– při vytvoření více volných podmínek platí podmínka „NEBO“, tzn. že výstupy musí odpovídat jakékoliv z vytvořených podmínek.

U každé podmínky je potřeba vybrat Předmět (3), tzn. vybrat oblast informací, které se daná podmínka bude týkat. Každý předmět nabízí jiné možnosti podmínek a kritérií.